Seria Duo™

Seria Instant Pot® Duo™ 7 w 1 - to podstawowa wersja szybkowarów, idealna dla początkujących użytkowników, dla rodzin ceniących minimalizm i wszystkich tych, którzy chcą gotować szybko, prosto i zdrowo.

Wielofunkcyjne urządzenia Instant Pot Duo to przede wszystkim nowoczesne szybkowary elektryczne, które ułatwią i przyśpieszą gotowanie poprzez intuicyjną obsługę, proste czyszczenie, wszechstronność zastosowań oraz wygodę użytkowania. Model Instant Pot® Duo™ to szybkowar z pierwszej serii szybkowarów Instant Pot, które pojawiły się w sprzedaży. Zastosowane w urządzeniu inteligentne programy zapewniają łatwy dostęp do gotowania ciśnieniowego różnych rodzajów potraw, gotowania w stylu slow cook, jak również gotowania na parze, smażenia czy przygotowywania jogurtów. Dzięki domyślnie skonfigurowanym programom, na nowo odkryjesz przyjemność płynącą z gotowania smacznych, szybkich i zdrowych posiłków. Możesz odtwarzać swoje ulubione przepisy w nowej odsłonie lub rozszerzać swoją paletę umiejętności kulinarnych o potrawy dedykowane szybkowarowi Instant Pot.

Seria Duo™
Seria Duo™
Szybkowar wielofunkcyjny 7 w 1

Szybkowar wielofunkcyjny 7 w 1

Urządzenie Instant Pot 7 w 1 - to 7 rodzajów przygotowywania żywności zastępujących całą masę osobnych urządzeń: szybkowar (czyli gotowanie pod ciśnieniem), wolnowar, jogurtownica, parowar, ryżowar, patelnia i podgrzewacz żywności.

Dostęp do wstępnie skonfigurowanych 13 programów inteligentnych (11 w wersji mini) umożliwia gotowanie posiłku jak za dotknięciem jednego przycisku.

Wewnętrzny garnek ze stali nierdzewnej (18/8) z trójwarstwowym dnem doskonale sprawdzi się nie tylko do gotowania, ale również smażenia.

Szybko i wielozadaniowo

Szybko i wielozadaniowo

Aż 7 różnych urządzeń w jednym to prawdziwa innowacja, która sprawi, że Instant Pot stanie się stałym elementem Twojego gotowania na co dzień. Użycie jednego naczynia do wielu zadań sprawi również, że po gotowaniu zostanie zdecydowanie mniejszy bałagan.

Urządzenie doskonale spisze się we wspólnych kuchniach (np. w akademikach czy współdzielonych wynajmowanych mieszkaniach), małych kuchniach, w domkach letniskowych czy na wyjazdach.

Gotowanie w Instant Pot może być nawet do 70% szybsze i bardziej energooszczędne niż inne metody gotowania.

Prosto i bezpiecznie

Prosto i bezpiecznie

Łatwe i szybkie czyszczenie jest zapewnione poprzez możliwość mycia w zmywarce zarówno pokrywy jak w naczynia wewnętrznego.

To wyjątkowo bezpieczny sposób gotowania, dzięki aż 10 sprawdzonych funkcjom bezpieczeństwa, takich jak m.in. ochrona przed przegrzaniem oraz zabezpieczenia zamykania pokrywy.

W zestawie znajduje się wielofunkcyjny stojak przeznaczony m.in. do gotowania na parze, wykonany ze stali nierdzewnej.

Parametry techniczne

Moc 700 watów (model 3) / 1000 W (model 6) / 1200 W (model 8)


Napięcie 230 V, częstotliwość 50 Hz


Naczynie do gotowania i akcesoria posiadają atesty: wolne od BPA/PFOA/PTFE


Posiada certyfikaty UL i ULC: oznaczenie spełniania wszystkich niezbędnych wymogów dla urządzeń tego rodzaju

Wybierz idealną pojemność swojego nowego Instant Pot

Instant Pot® Duo™ 6 o pojemności 5,7l

Pozwoli na przygotowanie do 6 porcji, co sprawia, że jest dość uniwersalny i sprawdzi się zarówno dla singli, jak i małych czy dla powiększających się rodziny, także jako pomocnik w przygotowywaniu przetworów czy sprzęt zastępujący kuchnię plenerową na wyjazdach, imprezach czy festiwalach.


Instant Pot® Duo™ 8 o pojemności 7,6l

Przygotujesz w nim nawet 8 porcji posiłku, co oznacza, że sprawdzi się świetnie do gotowania dla dużej rodziny, na imprezach okolicznościowych, w tym plenerowych, czy nawet do niedużych lokali gastronomicznych.